Zaterdag 2024

Dames 1 (2e klasse)
Mariët V.
Dorien S.
Harriëtte van der L-B.
Karin T.
Anneke D.
Marjorie B.
Uilkje van der S.

Dames 2 (2e klasse)
José G.
Leonieke V.
Rima J.
Stephanie V.
Tamar W.
Janneke S.
Wendy H.

Dames 3 (3e klasse)
Jasmijn K.
Lisa G.
C’rienke A.
Marleen S.
Sarah W.
Judith W.
Martje B.

Dames dubbel 1 (3e klasse aangevraagd)
Hinnie S.
Agaath V.
Evelien D.
Annemie H.
Christa N.
Hannie H.

Dames dubbel 2 (4e klasse)
Anne Marie van Z.
Anneke S.
Mariet E.
Dina Z.
Joke S.
Saskia van der K.
Elza van der B.

Heren 1 (2e klasse)
Hans van der Z.
John K.
Rienk de B.
Reinier R.
Erik B.

Heren 2 (4e klasse)
Wilfred van der W.
Onno D-S.
Jur K.
Matti B.
Maurits S.
Piet B.
Reinolt M.
Richard de W.

Heren 3 (4e klasse)
Hans van O.
Ad van den B.
Bas B.
Incognito
Menno G.
Gerard van B.
Sander T.

Heren 4 (4e klasse)
Joep S.
André D.
Marco S.
Nienk H.
Peter L.
Winfried S.

Heren 5 (4e klasse)
Bob van den B.
Christian L.
Daniël S.
Roy van Z.
Wouter M.
Luuk H.

Heren 35+ 1 (3e klasse)
Stef H.
Toon G.
Ben K.
Niels van R.
Thijs H.
Marcel L.
Fons R.

Gemengd 1 (3e klasse)
Karin van der L.
Berber H.
Dewi E.
Mena K.
Roy W.
Arne S.

Gemengd 2 (3e klasse aangevraagd)
Jantine Z.
Marieke C.
Amber O.
Joshua K.
Jurgen N.
Tom S.

Gemengd 3 (3e klasse aangevraagd)
Caroline V.
Geraldine H.
Ingrid V.
Johan W.
John D.
Ruurd W.

Gemengd 4 (4e klasse)
Reinou A-S.
Stephanie C.
Margot S.
Robbert U.
Jos R.
Eddy N.

Gemengd 5 (4e klasse)
Sietske B.
Danielle P.
Maaike B.
Carsten v.
Manfred van A.
Incognito (H)

Gemengd 6 (4e klasse)
Marijn P.
Loes van Z.
Inge van Z.
Ruben B.
Timo B.
Bjorn M.

Gemengd 7 (4e klasse)
Floor D.
Maartje D.
Kyra van B.
Sem F.
Friso de J.
Gijs B.

Gemengd 8 (4e klasse)
Agnes M.
Josée P.
Martine S.
Rigt O.
Berndt B.
Jelmer D.
Jan-Gerd K.

Gemengd 9 (4e klasse)
Kim van D.
Aletta van der W.
Ilse K.
Nynke H.
Bertus M.
Wieger K.
Hessel A.

Gemengd 35+ 1 (2e klasse)
Arianthe O.
Annet de V.
Incognito (D)
Gerrit K.
Raymond A.
Tim K.

Gemengd dubbel 1 (2e klasse aangevraagd)
Korien D.
Mirjam P.
Caroline C.
Barbara B-v.
Dictus K.
Pim W.
Rense B.

Gemengd dubbel 2 (3e klasse aangevraagd)
Marielle R.
Jeanette van E.
Anke H.
Greta van D.
Hendrik Jan N.
Chris K.
Hans S.