Competitie-indeling Zaterdag voorjaar 2021


Zaterdag Gemengd 1 (2e klasse)
Caroline Coppens ( c )
Korien Dijkstra
Janneke Slagter
Heleen Vredeveld
Anke Hacquebord
Rense Buijvoets
Beau Beerlage
Thomas Geudiker
Hans Slecht
Gert Jan Oude Wesselink
Carla Scholte op Reimer (reserve)

Zaterdag Gemengd 2 (3e klasse)
Stephanie Colenbrander
Margot Schipper
Reinou Anker-Sollie ( c )
Jos Raymakers
Johnny Riekert
Andre Degen (reserve)
Eddy Nahumurij (reserve)

Zaterdag Gemengd 3 (3e klasse)
Jeanette van Erp
Greta van Dijk
Marielle Reneman
Chris Kunst ( c )
Hendrik Jan Neeb
Roy Warffemius

Zaterdag Gemengd 4 (3e klasse)
Daniëlle Post ( c )
Maaike Barentsen
Martine Stolp
Manfred van Arragon
Carsten van Calck
Rob Bijlsma

Zaterdag Gemengd 5 (3e of 4e klasse)
Ingrid Venekamp
Caroline Vereecken
Geraldine Hacquebord
Johan Werkman ( c )
John Degen
Luit van Ringelenstein

Zaterdag Gemengd 6 (3e of 4e klasse)
Niek Oostvogel ( c )
Arne Stiksma
Bauke Procee
Ilse Sixma
Berber Hempenius
Kathrin Varbelow
Karin van der Laan (reserve)

Zaterdag Gemengd 1 (35+) (2e klasse)
Marjorie Bakels ( c )
Leonieke Vermeer
Joke Sissing
Bert van Zoggel
Johan Post
Herman Nieuwenhuis

Zaterdag Heren 1 (2e klasse)
Erik Bosscher ( c )
Simon Enuma
Jurriën Smeets
Rudi Uil
Maurits Sijtstra (reserve)
Bert Hardenberg (reserve)

Zaterdag Heren 2 (4e klasse)
Wilfred van de Worp ( c )
Piet Bakker
Matti Blok
Richard de Wit
Onno Dijkveld Stol
Reinolt Mulder
Jur Koning

Zaterdag Heren 3 (4e klasse)
Nienk Hoepman ( c )
Marco Steenbeeke
Joep Staats
Winfried Steenbeeke
Peter Leenhouts

Zaterdag Heren 4 (4e klasse)
Hans van Onsenoord ( c )
Kris Tuinier
Sander Timmerman
Ad van den Boom
Gerard van Bruggen
Marco Nijentap
Menno Gaastra
Peter Bouma

Zaterdag Heren 5 (4e klasse)
Marten Pentinga ( c )
Joshua Kuipers
Erik Mey
Tom Sixma
Jeroen Rijskamp
Jurgen Neeb
Marius de Fielliettaz Goethart (reserve)

Zaterdag Heren 6 (5e klasse)
Thijs Hettinga ( c )
Jan Bart Liemburg
Gerwin de Boer
Yan Cazarelly
Marco van der Wal
Theo Henk van Oosten

Zaterdag Heren 7 (5e klasse)
Bernard van Dam ( c )
Stef Huisman
Kit Kegelaar
Toon Garritsen
Niels van Ringelenstein
Rene Drent

Zaterdag Heren 8 (5e klasse)
Christian Lubbinge ( c )
Martin Mulder
Eelco Fennema
Wouter Matser
Gert Kostwinder
Bob van den Berg
Frank Feenstra

Zaterdag Dames Dubbel (4e klasse)
Anne Marie van Zuilekom
Anneke Sijbrandij
Dina Zuidema
Marriet Eppink
Annet de Vries
Marleen Beijl (reserve)
Linda Andriessen (reserve)

Zaterdag Dames 1 (2e klasse)
Harriette van der Laan ( c )
Anneke Duin
Mariët Visser
Uilkje van der Sluis
Kris Snoeijink
Dorien Steegen
Karin Tonkes

Zaterdag Dames 2 (3e klasse)
Christa Nagel ( c )
Annemie Heesink
Hinnie Steenbruggen
Evelien Dijkman
Hannie Heemstra

Zaterdag Dames 3 (3e klasse)
Jildou Smits ( c )
Charlotte Vrijen
Laura Priem
Carolien Hanewinkel
Evelien Vermue
Anna van Prooijen
Carine Hofstra
Philemon Leenders (reserve)

Zaterdag Dames 4 (3e klasse)
José Godlieb ( c )
Janneke Sikkema
Wendy Hof
Rima Jengibarjan
Tamar Wienen
Stephanie Vermeulen
Jeanette Steen

Zaterdag Dames 5 (3e klasse)
Jantine Zijl
Sietske Barkhof
Marieke Coppiens
Amber Oortwijn
Myrthe Dut
Simone van Ee (reserve)

Zaterdag Dames 6 (3e klasse)
Agnes Meijer
Corine Seelen
Azra Duric
Rosalie Bode
Janneke Meijer
Astrid Trenning
Yvette de Lange – Nanninga

Reserves
Anne van der Loo (algemeen reserve za/zo)
Aike van Deursen (algemeen reserve za/zo)
Hennie Kingma (algemeen reserve za/zo)
Frank van Doorn  (reserve zaterdag heren)
Ben Kievitsbosch (reserve zaterdag)
Theo van Batenburg (reserve zaterdag)