Competitie-indeling Zaterdag voorjaar 2020

Zaterdag Dames 1 (2e klasse)
Harriette van der Laan (c)
Anneke Duin
Mariët Visser
Uilkje van der Sluis
Kris Snoeijink
Dorien Steegen
Karin Tonkes

Zaterdag Dames 2 (3e klasse)
Christa Nagel (c)
Annemie Heesink
Hinnie Steenbruggen
Anneke Sijbrandij
Evelien Dijkman
Hannie Heemstra

Zaterdag Dames 3 (3e klasse)
Jildou Smits (c)
Charlotte Vrijen
Carolien Hanewinkel
Philemon Leenders
Laura Priem
Berber Hempenius (reserve)

Zaterdag Dames 4 (3e klasse)
José Godlieb (c)
Janneke Sikkema
Wendy Hof
Rima Jengibarjan
Tamar Wienen
Stepanie Vermeulen

Zaterdag Heren 1 (2e klasse)
Erik Bosscher (c)
Simon Enuma
Jurriën Smeets
Rudi Uil
Maurits Sijtstra (reserve)

Zaterdag Heren 2 (4e klasse)
Wilfred van de Worp (c)
Piet Bakker
Matti Blok
Richard de Wit
Onno Dijkveld Stol

Zaterdag Heren 3 (4e klasse)
Nienk Hoepman (c)
Joep Staats
Marco Steenbeeke
Winfried Steenbeeke
Peter Leenhouts

Zaterdag Heren 4 (4e klasse)
Hans van Onsenoord (c)
Kris Tuinier
Sander Timmerman
Ad van den Boom
Gerard van Bruggen
Marco Nijentap

Zaterdag Heren 5 (4e klasse)
Marten Pentinga (c)
Erik Mey
Jeroen Rijskamp
Tom Sixma
Joshua Kuipers
Marius de Fielliettaz Goethart

Zaterdag Heren 6 (5e klasse)
Thijs Hettinga (c)
Jan Bart Liemburg
Gerwin de Boer
Yan Cazarelly
Marco van der Wal
Theo Henk van Oosten

Zaterdag Heren 7 (5e klasse)
Ben Kievitsbosch (c)
Roy Warffemius
Joep Scheerhoorn
Giacomo Caruso
John Degen
Berend Giunta d’Albani

Zaterdag Heren 8 (5e klasse)
Bernard van Dam (c)
Stef Huisman
Kit Kegelaar
Toon Garritsen
Niels van Ringelenstein
Fons Ronde

Zaterdag Heren 9 (5e klasse)
Christian Lubbinge (c)
Martin Mulder
Eelco Fennema
Wouter Matser
Gert Kostwinder
Bob van den Berg

Zaterdag Gemengd 1 (1e klasse)
Caroline Coppens
Korien Dijkstra
Mirjam Plantinga
Bente Dibbern
Rense Buijvoets
Beau Beerlage (c)

Zaterdag Gemengd 2 (2e klasse)
Janneke Slagter
Heleen Vredeveld
Carla Scholte op Reimer
Anke Hacquebord
Jeroen van den Brink (c)
Hans Slecht

Zaterdag Gemengd 3 (3e klasse)
Stephanie Colenbrander
Margot Schipper
Reinou Anker-Sollie
Jos Raymakers (c)
Eddy Nahumurij
Johnny Riekert

Zaterdag Gemengd 4 (3e klasse)
Jeanette van Erp
Greta van Dijk
Marielle Reneman
Hendrik Jan Neeb
Chris Kunst (c)
Dirk Klein

Zaterdag Gemengd 5 (3e klasse)
Danielle Post (c)
Maaike Barentsen
Martine Stolp
Manfred van Arragon
Rob Bijlsma
Carsten van Calck

Zaterdag Gemengd 1 (35+ – 2e klasse)
Ingrid Venekamp
Caroline Vereecken
Geraldine Hacquebord
Johan Werkman (c)
Kees van der Ploeg
Luit van Ringelenstein

Zaterdag Gemengd  2 (35+ – 2e klasse)
Marjorie Bakels (c)
Leonieke Vermeer
Joke Sissing
Bert van Zoggel
Johan Post
Herman Nieuwenhuis

Reserves
Jack Brouwer
Mario Dalman
Harry Boogaart
Elza van den Berg

Anneke Wezeman Gotlieb
Anne van der Loo
André Degen
Sietske Barkhof
Peter Bouma
Hennie Kingma

Heerdenpad 9 | 9731 BW Groningen | 050 541 04 02 | secretaris@starkenborgh.nl | Privacy policy