Najaarscompetitie Zaterdag

Dames 1 (3e klasse)
Christa Nagel (c)
Annemie Heesink
Hinnie Steenbruggen
Anneke Sijbrandij
Evelien Dijkman
Hannie Heemstra

Dames 2 (3e klasse)
Jildou Smits (c)
Charlotte Vrijen
Carolien Hanewinkel
Philemon Leenders
Laura Priem
Anna van Prooijen
Berber Hempenius (reserve)

Dames 3 (3e klasse)
José Godlieb (c)
Janneke Sikkema
Wendy Hof
Rima Jengibarjan
Tamar Wienen
Stepanie Vermeulen

Heren 1 (4e klasse)
Nienk Hoepman (c)
Joep Staats
Marco Steenbeeke
Winfried Steenbeeke
Peter Leenhouts
Piet Helmus (reserve)

Heren 2 (4e klasse)
Wilfred van de Worp (c)
Piet Bakker
Matti Blok
Richard de Wit
Onno Dijkveld Stol
Reinolt Mulder (reserve)

Heren 3 (4e klasse)
Hans van Onsenoord (c)
Kris Tuinier
Sander Timmerman
Ad van den Boom
Gerard van Bruggen
Marco Nijentap

Heren 4 (4e klasse)
Marten Pentinga (c)
Erik Mey
Jeroen Rijskamp
Tom Sixma
Joshua Kuipers
Marius de Fielliettaz Goethart

Heren 5 (5e klasse)
Thijs Hettinga (c)
Jan Bart Liemburg
Gerwin de Boer
Yan Cazarelly
Marco van der Wal
Theo Henk van Oosten

Heren 6 (5e klasse)
John Degen (c)
Roy Warffemius
Joep Scheerhoorn
Giacomo Caruso
Berend Giunta d’Albani

Heren 7 (5e klasse)
Bernard van Dam (c)
Stef Huisman
Kit Kegelaar
Toon Garritsen
Niels van Ringelenstein
Fons Ronde

Heren 8 (5e klasse)
Bob van den Berg (c)
Christian Lubbinge
Eelco Fennema
Wouter Matser
Gert Kostwinder
Frank Feenstra

Gemengd 1 (1e klasse)
Caroline Coppens
Korien Dijkstra
Mirjam Plantinga
Bente Dibbern
Beau Beerlage (c)
Rense Buijvoets
Erik Bosscher
Simon Enuma

Gemengd 2 (2e klasse)
Janneke Slagter
Heleen Vredeveld
Carla Scholte op Reimer
Anke Hacquebord
Jeroen van den Brink (c)
Hans Slecht
Gert-Jan Oude Wesselink (reserve)

Gemengd 3 (3e klasse)
Reinou Anker-Sollie (c)
Stephanie Colenbrander
Margot Schipper
Jos Raymakers
Eddy Nahumurij
Johnny Riekert

Gemengd 4 (3e klasse)
Jeanette van Erp
Greta van Dijk
Marielle Reneman
Chris Kunst (c)
Hendrik Jan Neeb
Dirk Klein

Gemengd 5 (3e klasse)
Daniëlle Post (c)
Maaike Barentsen
Martine Stolp
Manfred van Arragon
Rob Bijlsma
Carsten van Calck

Gemengd 1 – 35+ (2e klasse)
Ingrid Venekamp
Caroline Vereecken
Geraldine Hacquebord
Johan Werkman (c)
Kees van der Ploeg
Luit van Ringelenstein

Gemengd  2 – 35+ (2e klasse)
Marjorie Bakels (c)
Leonieke Vermeer
Joke Sissing
Hennie Kingma
Bert van Zoggel
Johan Post
Herman Nieuwenhuis

Reserves zaterdag

Sietske Barkhof
Elza van den Berg
Anneke Duin

André Degen
Robert de Boer