Competitie-indeling Zaterdag voorjaar 2019

Zaterdag Dames 1 (2e klasse)
Harriette van der Laan (c)
Anneke Duin
Mariët Visser
Uilkje van der Sluis
Kris Snoeijink
Dorien Steegen
Karin Tonkes

Zaterdag Dames 2 (3e klasse)
Christa Nagel (c)
Annemie Heesink
Hinnie Steenbruggen
Anneke Sijbrandij
Evelien Dijkman
Hannie Heemstra (reserve)

Zaterdag Dames 3 (3e klasse)
Jildou Smits (c)
Charlotte Vrijen
Berber Hempenius
Philemon Leenders
Laura Priem

Zaterdag Dames 4 (3e klasse)
Jose Godlieb (c)
Leonieke Vermeer
Janneke Sikkema
Wendy Hof
Rima Jengibarjan
Tamar Wienen

Zaterdag Heren 1 (2e klasse)
Erik Bosscher (c)
Simon Enuma
Jurriën Smeets
Rudi Uil

Zaterdag Heren 2 (4e klasse)
Wilfred van de Worp (c)
Piet Bakker
Matti Blok
Richard de Wit
Onno Dijkveld Stol
Jur Koning
Reinolt Mulder (reserve)

Zaterdag Heren 3 (4e klasse)
Nienk Hoepman (c)
Piet Helmus
Joep Staats
Marco Steenbeeke
Winfried Steenbeeke
Jan Velthuis (reserve)
Dirk Klein (reserve)

Zaterdag Heren 4 (4e klasse)
Hans van Onsenoord (c)
Kris Tuinier
Sander Timmerman
Ad van den Boom
Gerard van Bruggen
Marco Nijentap

Zaterdag Heren 5 (5e klasse)
Joshua Kuipers (c)
Erik Mey
Jeroen Rijskamp
Tom Sixma
Marten Pentinga
Marius de Fielliettaz Goethart

Zaterdag Heren 6 (5e klasse)
Thijs Hettinga (c)
Jan Bart Liemburg
Gerwin de Boer
Yan Cazarelly
Marco van der Wal
Theo Henk van Oosten

Zaterdag Heren 7 (5e klasse)
Bernard van Dam (c)
Stef Huisman
Kit Kegelaar
Toon Garritsen
Niels van Ringelenstein
Fons de Ronde

Zaterdag Heren 8 (5e klasse)
Andre Degen
John Degen
Ben Kievitsbosch (c)
Herman Blaauw
Berend Giunta d’Albani

Zaterdag Gemengd 1 (1e klasse)
Amy Bodde
Irene Ypma
Inge Arts
Ronald Schipper  (c)
Jack Brouwer
Edward van Belle

Zaterdag Gemengd 2 (2e klasse)
Caroline Coppens (c)
Korien Dijkstra
Mirjam Plantinga
Bente Dibbern
Rense Buijvoets
Beau Beerlage
Ingmar Fictorie

Zaterdag Gemengd 3 (2e klasse)
Janneke Slagter
Heleen Vredeveld
Carla Scholte op Reimer
Anke Hacquebord
Jeroen van den Brink (c)
Hans Slecht
Gert Jan Oude Wesselink

Zaterdag Gemengd 4 (3e klasse)
Jeanette van Erp
Greta van Dijk
Marielle Reneman
Hendrik Jan Neeb
Chris Kunst (c)

Zaterdag Gemengd 5 (3e klasse)
Stephanie Colenbrander
Margot Schipper
Jos Raymakers (c)
Eddy Nahumurij
Johnny Riekert

Zaterdag Gemengd 6 (3e klasse)
Ingrid Venekamp
Caroline Vereecken
Geraldine Hacquebord
Johan Werkman (c)
Kees van der Ploeg
Luit van Ringelenstein

Zaterdag Gemengd 7 (3e klasse)
Danielle Post (c)
Maaike Barentsen
Manfred van Arragon
Rob Bijlsma
Carsten van Calck

Zaterdag Gemengd  35+ (2e klasse)
Marjorie Bakels (c)
Anne Marie van Zuilekom
Joke Sissing
Bert van Zoggel
Johan Post
Herman Nieuwenhuis

Heerdenpad 9 | 9731 BW Groningen | 050 541 04 02 | secretaris@starkenborgh.nl | Privacy policy