Gemengd 1 (2e klasse)
Caroline Coppens (c)
Korien Dijkstra
Barbara Baijens
Bente Dibbern
Beau Beerlage
Rense Buijvoets
Thomas Geudeker

Gemengd 2 (3e klasse)
Reinou Anker-Sollie (c)
Stephanie Colenbrander
Margot Schipper
Jos Raymakers
Eddy Nahumurij
Robbert Uittenbroek

Gemengd 3 (3e klasse)
Jeanette van Erp
Greta van Dijk
Marielle Reneman
Hendrik Jan Neeb (c)
Roy Warffemius

Gemengd 4 (3e klasse)
Daniëlle Post (c)
Maaike Barentsen
Sietske Barkhof
Manfred van Arragon
Carsten van Calck
Rob Bijlsma

Gemengd 5 (3e klasse)
Ingrid Venekamp
Caroline Vereecken
Geraldine Hacquebord
Johan Werkman (c)
John Degen
Luit van Ringelenstein

Gemengd 6 (4e klasse)
Ilse Sixma
Berber Hempenius
Kathrin Varbelow
Karin van der Laan
Dewi Eshuis
Niek Oostvogel (c)
Arne Stiksma
Mena Kamstra


Gemengd 7 (4e klasse)
Laura Wind
Loes van Zoggel
Maike Bastiaans
Bjorn Marinus
Friso de Jong
Ruben Bakker
Timo Bakker

Gemengd (1) 35+ (2e klasse)
Rigt Oostenbrug
Azra Duric
Martine Stolp
Jelmer Dalstra
Berndt Benjamins
Jan-Gerd Krüger
Bert van Zoggel (reserve)

Heren 1 (2e klasse)
Hans van der Zee (c)
Reinier Reitsma
John Koopman
Bert Hardenberg
Erik Bosscher
Arjan Grooten
Niek Hof
Andrew Monks

Heren 2 (3e klasse)
Wilfred van de Worp (c)
Piet Bakker
Matti Blok
Richard de Wit
Onno Dijkveld Stol
Reinolt Mulder
Jur Koning

Heren 3 (4e klasse)
Nienk Hoepman (c)
Marco Steenbeeke
Joep Staats
Winfried Steenbeeke
Peter Leenhouts

Heren 4 (4e klasse)
Hans van Onsenoord (c)
Sander Timmerman
Ad van den Boom
Gerard van Bruggen
Menno Gaastra
Kris Tuinier
Peter Bouma
Marco Nijentap (reserve)

Heren 5 (4e klasse)
Marten Pentinga (c)
Joshua Kuipers
Erik Meij
Tom Sixma
Jeroen Rijskamp
Jurgen Neeb

Heren 6 (5e klasse)
Thijs Hettinga (c)
Yan Cazarelly
Theo Henk van Oosten
Marco van der Wal
Jan Bart Liemburg
Marius de Fielliettaz Goethart
Gerwin de Boer (reserve)

Heren 7 (5e klasse)
Christian Lubbinge (c)
Wouter Matser
Gert Kostwinder
Bob van den Berg
Frank Feenstra
Martin Mulder
Eelco Fennema

Heren 8 (5e klasse)
Stef Huisman (c)
Kit Kegelaar
Toon Garritsen
Niels van Ringelenstein
Ben Kievitsbosch
Herman Nieuwenhuis

Dames 1 (2e klasse)
Anneke Duin
Mariët Visser
Uilkje van der Sluis
Kris Snoeijink
Dorien Steegen
Karin Tonkes

Dames 2 (3e klasse)
Jildou Smits (c)
Charlotte Vrijen
Laura Nieboer-Priem
Carolien Hanewinkel
Evelien Vermue
Anna van Prooijen
Carine Hofstra
Marijn Peters


Dames 3 (3e klasse)
José Godlieb (c)
Janneke Sikkema
Wendy Hof
Rima Jengibarjan
Stephanie Vermeulen
Jeanette Steen
Inge Sijtsema
Leonieke Vermeer

Dames Dubbel 1 (4e klasse)
Christa Nagel (c)
Annemie Heesink
Hinnie Steenbruggen
Evelien Dijkman
Hannie Heemstra
Agaath Voorthuis
Bernadette Snellers (reserve)

Dames Dubbel 2 (4e klasse)
Anne Marie van Zuilekom
Anneke Sijbrandij
Marriet Eppink
Dina Zuidema
Joke Sissing
Elza van den Berg (reserve)
Agnes Meijer (reserve)

Algemeen reserves
Anne van der Loo
Quirien Rietema
Linda Hiemstra
Janneke Slagter
Rosalie Bode
Anke Hacquebord

Maurits Sijtstra
André Degen
Frank van Doorn
Johan Post
Sjoerd de Wijs
Aike van Deursen