Competitieindeling Zaterdag 2017

Gemengd 1 (1e klasse)
Amy Bodde
Irene Ypma
Inge Arts
Ronald Schipper  (c)
Jack Brouwer
Edward van Belle

Gemengd 2 (1e klasse)
Vanessa Kerkhof
Jasmijn Buijvoets
Joke Verhey
Quirien Rietema (reserver)
Henrike Wesselink (reserve)
Erik Bosscher (c)
Simon Enuma

Gemengd 3 (2e klasse)
Mirjam Plantinga
Korien Dijkstra
Caroline Coppens (c)
Bente Dibbern
Rense Buijvoets
Wiepie Hofstra
Beau Beerlage

Gemengd 4 (3e klasse)
Janneke Slagter
Heleen Vredeveld
Carla Scholte op Reimer
Anke Hacquebord
Hans Slecht (c)
Dolph Spaak
Jeroen van den Brink
GJ Oude Wesselink

Gemengd 5 (3e klasse)
Margot Schipper
Reinou Anker (c)
Stephanie Colenbrander
Eddy Nahumurij
Jos Raymakers
Johnny Riekert

Gemengd 6 (3e klasse)
Jeanette van Erp
Gretha van Dijk
Marielle Reneman
Jordi Tameling
Chris Kunst
Hendrik Jan Neeb (c)

Gemengd 7 (4e klasse)
Ingrid Venekamp
Caroline Vereecken
Geraldine Hacquebord
Helga de Zwaan (reserve)
Kees van der Ploeg
Luit van Ringelenstein
Johan Werkman (c)

Gemengd 8 (4e klasse)
Ireen Nieboer
Danielle Post (c)
Maaike Barentsen
Jose Godlieb (reserve)
Rob Bijlsma
Manfred van Arragon
Ron Nieboer

Gemengd 9 (4e klasse)
Anouk Zwarenstein
Leonieke Vermeer
Nicole Bult (reserve)
Joshua Kuipers
Vincent de Weerd
Herman Nieuwenhuis (c)

Gemengd  35+  (3e klasse)
Marjorie Bakels (c)
Anne Marie van Zuilekom
Joke Sissing
Bert van Zoggel
Johan Post
Ben Kievitsbosch

Heren 1 (Hoofdklasse)
Tjarco Reitsma (c)
Koen de Haan
Freek Stapel
Paul van Lier
Rutger van Lier
Jasper Krol

Heren 2 (3e klasse)
Matti Blok
Piet Bakker
Reinolt Mulder
Wilfred van de Worp (c)
Richard de Wit
Onno Dijkveld Stol
Jur Koning

Heren 3 (3e klasse)
Joep Staats
Nienk Hoepman (c)
Winfried Steenbeeke
Marco Steenbeeke
Piet Helmus
Marten Pentinga

Heren 4 (3e klasse)
Sander Timmerman (c)
Gerard van Bruggen
Kris Tuinier
Ad van den Boom
Hans van Onsenoord
Erik Jippes

Heren 5 (4e klasse)
Jelle Visser
Andre Degen (c)
John Degen
George Veenboer
Mark Koning

Heren 6 (4e klasse)
Jan Bart Liemburg (c)
Gerwin de Boer
Yan Cazarelly
Marco van der Wal
Theo Henk van Oosten
Thijs Hettinga

Heren 7 (4e klasse)
Bernard van Dam (c)
Stef Huisman
Kit Kegelaar
Toon Garritsen
Niels van Ringelenstein
Fons Ronde

Dames 1 (3e klasse) 14,46
Harriette van der Laan-Boomsma (c)
Anneke Duin
Dorien Steegen
Mariët Visser
Uilkje van der Sluis
Kris Snoeijink
Wendy Hof

Dames 2 (4e klasse) 15,74
Evelien Dijkman
Annemie Heesink
Hinnie Steenbruggen
Anneke Sijbrandij
Christa Nagel (c)
Hannie Heemstra

Dames 3 (4e klasse)
Jildou Smits (c)
Charlotte Vrijen
Silvia Boer
Berber Hempenius
Anne van der Loo

Invallers
Wouter Meeuwis
Erwin Jonkman
Justin Hartlief
Harry Boogaart

 

 

 

 

Heerdenpad 9 | 9731 BW Groningen | 050 541 04 02 | secretaris@starkenborgh.nl